Svietiaci obraz galaxie

Stena posiata hviezdami

Spojením ľudskej tvorivosti a moderných technológií vznikajú jedinečné diela, ktoré sú splnením sna každého, kto chce mať vo svojej zbierke unikátny umelecký kúsok. Takým je aj tento svietiaci obraz galaxie.

Autorom umeleckého návrhu galaxie je Štefan Vita Jurík, ktorý sa venuje maľbe technológiou airbrush. Airbrush je moderné umenie. Ide o metódu pri ktorej maľujete pomocou farby, ktorá je rozprašovaná zo vzduchovej pištole. Do detailov zachádzať nebudeme. Ako ale môžete vidieť, výsledkom sú pôsobivé obrazy a maľby, ktorých jediným obmedzením je fantázia umelca.

A čo tento úchvatný obraz ukrýva pod svojim povrchom?

Svetelný efekt hviezd je produkovaný pomocou lediek rôznej intenzity. Spolu nájdete na obraze približne 200 takýchto hviezd. Tie sú doplnené o 3 veľké kryštálove hviezdy. Celá scéna svietiacej galaxie je napájaná statickým LED projektorom s výkonom 10W.

Základňou obrazu s rozmermi 200x100 cm je drevo.

A výsledok? Jedinečné a vydarené spojenie LED techniky a umeleckej predstavivosti, ktoré zatúžite mať vo svojom vlastníctve.

Obraz si môžete prezrieť naživo v našom showroome, kde nám zároveň môžete predostrieť vašu predstavu svetelného obrazu...

 

 

Technická špecifikácia obrazu galaxie:

  • Rozmer: 200x100cm
  • Počet hviezd: cca 200 kusov rôznej intenzity + 3 veľké kryštálové hviezdy
  • Zdroj svetla: LED projektor statický 10W
  • Svietiaci obraz galaxie
    Svietiaci obraz galaxie Stena posiata hviezdami Spojením ľudskej tvorivosti a moderných technológií vznikajú jedinečné…

Zaujali vás naše svietidlá či lustre a chcete mať vo svojom vlastníctve podobný skvost?

Mám záujem o svietidlo / Chcem sa informovať