Ponuka našich riešení

Ak hľadáte pomoc v niektorej z nasledujúcich oblastí, obráťte sa na nás

Dizajnové svietidlá

Originalita je vecou jedinečného vkusu. Túto myšlienku zohľadňujeme pri návrhu dizajnových svietidiel. Lampy, lustre a rôzne svetelné prvky, ktoré podporujú individuálne cítenie každého človeka.

Máte svoju vlastnú predstavu o tom, čo to znamená dizajnové svietidlo? Premeňte ju na slová a my ju premeníme na skutočnosť.

Viac info

Inteligentné elektroinštalácie

Domov, synonymum pohodlia. Kto z nás netúži v niektoré dni sadnúť do kresla a riadiť všetko stlačením jedného tlačidla?

Aj my sme len ľudia, a preto tento pocit poznáme. Inteligentná elektroinštalácia vám takýto komfort zabezpečí. Svetlá, kúrenie, klimatizácia, brána a mnohé iné, všetko ovládané centrálne z pohodlia obývačky. Tu však zábava nekončí.

Viac info

LED osvetlenie

Svetlo, či už prirodzené alebo umelé, je vplyvným tvorcom atmosféry každého interiéru a exteriéru. Jeho intenzita, farba a umiestnenie v nás dokáže vyvolávať najrôznejšie pocity.

Preto v našich službách nájdete návrh a montáž LED osvetlení. Chceme totiž, aby ste sa cítili príjemne. A to kdekoľvek. Doma, v práci i priemyselných priestoroch.

Viac info

Elektroinštalácie

Dizajnové svietidlá, inteligentne riadená domácnosť a tiež LED osvetlenie majú jedného spoločného známeho. Sú ním práve elektroinštalácie.

Nakoľko zastávame názor, že veci treba robiť kvalitne od základu, zhotovujeme kompletné elektrické rozvody všade, kde to potrebujete. V rodinných domoch, bytoch, komerčných a priemyselných priestoroch.

Viac info