LED osvetlenie

Moderné a štýlové riešenia pre interiér aj exteriér

LED osvetlenie - svetlo budúcnosti už dnes

Éra žiaroviek je za nami. Žiarivky čaká čoskoro rovnaký osud. Zabudnite na staré formy osvetlenia, svetlom budúcnosti je LED technológia. Prečo je to tak?

LED osvetlenie vám totiž prináša nové možnosti a výhody, ktoré staršia technika neumožňovala.

Nie je ničím obmedzované. Nezáleží na tom, či chcete osvetliť kuchyňu, obývačku alebo terasu. Je použiteľné ako pre interiér, tak pre exteriér.

Radosť bude mať aj vaša peňaženka. Jeho účinnosť je až 8-krát vyššia oproti klasickým žiarovkám. To znamená menšiu spotrebu energie, väčšiu životnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

Osvetlenie pomocou LED technológie je dokonale prispôsobivé. Pomocou jediného svietidla získate rôzne farby osvetlenia.

Čo všetko zahŕňajú naše služby v oblasti LED osvetelenia?

led osvetlenie

ambientné osvetlenie

Ambientné dizajnové osvetlenie

Hľadáte osvetelenie ktoré okrem praktickej stránky splní aj funkcie dizajnové?

Presne to dosiahnete pomocou ambientného LED osvetlenia.

Ambientné osvetelenie je také, ktorého zdroj neviete bez bližšieho skúmania rozoznať, ale vidíte jeho svetelné prejavy. Je vyhotovené pomocou LED pásov a modulov, ktoré sú šikovne zapracované do okolitej scény, tak aby nerušili celkový dojem z priestoru.

Takéto osvetlenie pôsobí na človeka veľmi upokojujúco. Tým, že sa svetlo odráža od rôznych častí interiéru, vytvára príjemnú atmosféru, ktorú nemožno dosiahnuť žiadnym iným typom svietidiel.

LED osvetlenie domácnosti

Univerzálne osvetlenie

Lámete si hlavu s tým, ako vyriešiť osvetlenie pre váš dom či byt? LED osvetlenie možno využiť pre všetky miesta ktoré potrebujte a v prevedení, ktoré vám bude najbližšie.

Osvetlíme kuchynskú linku, obývačku i chodbu. Formou stropných či bodových svietidiel. Použijeme LED pásy i žiarovky. Spoločne nájdeme ideálne riešenia.

Efektívne a úsporne

Pre váš najväčší úžitok vykonávame pred samotným návrhom dôkladnú previerku vašich svetelných podmienok. 

Vhodnou kalkuláciou intenzity a uloženia osvetlenia získate pôsobivú svetelnú scénu, ktorá využíva svoje zdroje efektívne. Všetky potrebné miesta tak budú dostatočne osvetlené a plytvanie energiou sa obmedzí na minimum.

Podľa vašich prianí

S osvetlovacou technikou máme bohaté skúsenosti. Tie sa vždy snažíme prenášať do našich navrhov.

Prvoradým cieľom našej práce je splniť zákazníkoví jeho sen o ideálnom osvetlení. Preto si zakladáme na úvodnom návrhu. Pomocou neho docielime vašu maximálnu spokojnosť a zároveň zachovanie potrebných parametrov osvelenia.

Priemyselné osvetlenie

Výrobné a priemyselné objekty, ktoré prechádzajú modernizáciou osvetlenia, sú ideálnym kandidátom pre maximálne využitie výhod LED technológie.

Pri priemyselnom osvetlení sa najviac prejaví úspora na spotrebe energie, ktorá vyplýva z výhod, ktoré ponúka LED technológia.

Úvodný návrh a analýza celého konceptu osvetľovacej techniky pre výrobnú halu, je prvotným krokom k úspešnej realizácií celého projektu.

priemyselné osvetlenie

  • Úspora nákladov
  • Lepšie svetelné podmienky
  • Komplexné služby

Vysoká úspora nákladov

Použitie LED technológie pri priemyselnom osvetlení, je jasnou voľbou pre tých, ktorý chcú ušetriť na nákladoch za osvetľovaciu techniku.

LED výbojky majú oproti klasickým žiarovkám až 8 násobne väčšiu účinnosť. Preto potrebujú na dosiahnutie porovnateľných vlastností omnoho menej energie.

Z nižšieho zaťaženia elektrickou energiou vyplýva tiež vyššia životnosť osvetlenia. To najviac oceňujú spoločnosti, v ktorých prebieha viacsmenná či nepretržitá prevádzka, prípadne z iných dôvodov potrebujú dlhodobé svietenie.

Svetelné podmienky

Ďalšou veľkou výhodou je zlepšenie svetelných podmienok v priemyselnej hale.

Pre zamestnancov zabezpečíte väčší pracovný komfort, čím zároveň posilníte podávané pracovné výkony a v konečnom dôsledku aj bezpečnosť prevádzky.

Zároveň získate lepšiu kontrolu nad teplotnými podmienkami, nakoľko LED svetlá produkujú len minimum prebytočného tepla. Z toho vyplýva ďalšia úspora prevažne v letných mesiacoch.

Komplexné služby pre priemyselné osvetlenie

Poznáte tie prípady, keď je pre jednu službu potrebné zháňať niekoľko firiem? To sa vám u nás nestane!

Nakoľko sa popri osvetľovacej technike venujeme aj elektroinštaláciám, vieme vykonať všetky potrebné zmeny, ktoré sú pre LED osvetlenie potrebné.

Počnúc dôkladným úvodným návrhom a kalkuláciou osvetlenia, cez dodávku potrebných súčastí, nevyhnutné úpravy elektrických rozvodov, montáž i servis.

Zaujali vás výhody LED osvetlenia a radi by ste si užívali jeho plné možnosti?

Mám záujem o LED osvetlenie / Chcem sa informovať