Elektroinštalácie

Elektroinštalačné práce pre všetky druhy objektov

Chcete elektroinštaláciu od kvalifikovaných odborníkov?

V tom prípade ste na správnej adrese.

Elektroinštalácia je investíciou na dlhé roky. To veľmi dobre vieme, a preto od nás očakávajte len prvotriednu kvalitu jej vyhotovenia.

Naša ponuka zahŕňa kompletný balík, od návrhu projetov, cez ich realizácie, revízie už hotových rozvodov, úprava, bleskozvody, zásuvky i vypínače. Našróbujeme vám aj žiarovky.

Elektrina sa dnes využíva vo všetkých typoch objektov, preto vám aj v tomto smere vieme vyhovieť. Elektrické rozvody vám namontujeme či opravíme v byte, rodinnom dome, firme, priemyselnej i výrobnej hale ... ale aj v garáži alebo letnej kuchynke.

elektroinštalácie

Elektroinštalácia pre domy a byty

Potrebujete novú elektroinštaláciu pre svoj rodinný dom, alebo chcete nové elektrické rozvody vo vašom byte? Obráťte sa na nás.

Rozvody pre komerčné priestory

Ak ste sa práve nasťahovali do nových komerčných priestorov, je možné že prejdú značnými úpravami. Naše služby môžete využiť i vo firmených priestoroch.

Priemyselné a výrobné haly

Bezchybná elektroinštalácia vo výrobnej hale je nutnou podmienkou pre bezchybnú prevádzku. Aby ste sa vy mohli sústrediť len na zveľadovanie svojho biznisu.

Projekty, realizácie, úpravy

Nemusíte sa obťažovať hľadaním odborníkov na každú službu samostatne. Zabzečíme vám totiž všetko, čo pre bezchybnú elektroinštaláciu potrebujete.

Montáž bleskozvodov

Bleskozvody sú pre všetky budovy samozrejmosťou. Neplnia však len formálnu funkciu nutnej podmienky z vyhlášky. Prvotnou úlohou bleskozvodu je bezpečnosť, zverte sa preto do rúk profíkov.

Rozvádzače, kompenzácie

Priemyselné haly a iné výrobné priestory využívajúce vyšší elektrický výkon potrebujú kompenzačné rozvádzače. Preto realizuje výrobu i montáž kompenzátorov a rozvádzačov.

Počítačové siete

Zápájate internetovú sieť, alebo potrebujete všetky počítače navzájom prepojiť? Vykonávame montáž a realizáciu počítačových sietí. Vaše počítače budú komunikovať ako jeden.

Revízna správa

Ak sa rozhodnete využiť naše služby úpravy či montáže elektroinštalácie, nemusíte hľadať ďalšieho človeka na vykonanie revízie. Náš špecialista má oprávnenie na vyhotovenie potrebných formálnych potrvrdení.

Drobné úpravy

Sme tu aj pre tých, ktorý nepotrebujú úpravu celých elektrických rozvodov, ale hľadajú ľudí na drobné úpravy. Dodávame a montujeme interiérové a exteriérové svietidlá, vypínače a zásuvky, snímače, senzory a domáce telefóny.

Zaujala vás naša ponuka služieb elektroinštalácií a podporných služieb?

Mám záujem o elektroinštaláciu / Chcem sa informovať